O nas

Zapraszamy Państwa na całoroczny wypoczynek w Stegnie- miejscowości położonej na Zatoką Gdańską, a więc posiadającą przepiękne szerokie plaże, a także mieszczącą się w krainie żuławskich domów podcieniowych, które można zobaczyć w okolicy . Region nasz jest  także pełen licznych kanałów , po których można odbyć rejs łodzią czy kajakiem ( tzw. Pętla Żuławska). Ze Stegny łatwo dojechać do miast, które warto zwiedzić- do Gdańska, Malborka, Fromborka czy Elbląga.

Oferujemy Państwu komfortowe pokoje z łazienkami oraz z telewizorem i wifi ( całkiem nowy obiekt), plac zabaw oraz miejsce do wypoczynku. Zapewniamy parking .

W pokojach zapewniamy mały sprzęt kuchenny – lodówka, czajnik, sztućce, talerze i szklanki. Na każdej kondygnacji do dyspozycji naszych gości znajduje się kuchenka mikrofalowa, żelazko , deska do prasownia i odkurzacz.

Z naszego zakątka do plaży prowadzą liczne drogi- dla zmotoryzowanych i dla pieszych. Spacer lasem zajmie Państwu około 15/20 minut. Samochodem czy meleksem dojedziecie w 5 minut. Do najbliższego sklepu przysłowiowy rzut beretem, czyli 2 minuty albo 100m.

W Stegnie i okolicach każdy znajdzie coś dla siebie. Można tu obcować z przyrodą, poznawać historię, wypoczywać aktywnie czy po prostu wylegiwać się na plaży. Szczegóły w zakładce Atrakcje w okolicy.

Zapraszamy bardzo serdecznie. Na miejscu podpowiemy, co zobaczyć, gdzie dobrze zjeść i jak wypocząć, aby wrócić zadowolonym.

Zapraszamy.